SATICI FİRMA 

Dünya Medikal Elektronik San. Tic. Ltd. Şti.  Bundan sonra kısaca Dünya Medikal olarak adlandırılacaktır.

Satıcı Firmanın Web Sitesi

www.dunyamedikal.com

SATIŞA KONU OLAN ÜRÜN

Dünya Medikal internet sitesi üzerinden satılan tüm ürünler

Satıcı Firma Adresi
Dünya Medikal Elektronik San. Tic. Ltd. Şti.
Millet Cad. No:92/18 Fındıkzade-Fatih / İSTANBUL

Satıcı Firma Telefonu

+90 212 523 13 74  

MÜŞTERİ

Bu sözleşme hükümleri çerçevesinde Dünya Medikal internet adresinden ürün satın alan gerçek veya tüzel kişi. Bundan sonra kısaca Müşteri olarak adlandırılacaktır.

VERGİ

Satışı yapılan tüm ürünlere KDV İLAVE EDİLECEKTİR..Vergi hariç (Tax Free) satış yapılmaz.

ÜYE BİLGİLERİ

Üye, bilgilerini eksiksiz ve hatasız girmelidir. Teslimat için Adres,Sabit telefon numarası ve şirketler için  vergi numarası-vergi dairesi girilmesi zorunludur. Bu bilgiler hem güvenlik için hem de kanuni zorunluluklardan dolayı gereklidir.

FİYAT POLİTİKASI

İnternet sitemizden satılan tüm ürün fiyatlarında değişiklik yapma hakkı Dünya Medikal ‘da saklıdır. Dünya Medikal Elektronik San. Tic. Ltd. Şti. bu değişiklerden dolayı sorumlu tutulamaz. Yazım hataları istisnadır.

ÜRÜN STOKLARI

DünyaMedikal.com Internet sitesinde teşhirde olan bütün ürünlerden stok tutmaktadır. Ancak stokta kalmayan ürünler için ürün görseli altında bildirim yapılacaktır.

SİPARİŞİN ALINMASI

Üyeliği onaylanmış olan müşteri Dünya Medikal ’ a  Internet kanalı ile siparişini bildirecektir. Ancak onay e-mail yazısı müşteriye gönderilene kadar sipariş onaylanmamış sayılacaktır. Onay maili  müşteriye ulaştıktan sonra sipariş geçerlilik kazanacaktır.


ÖDEME İŞLEMLERİ 

Müşteri internet üzerinden siparişini tamamladığı zaman kendisine tercih etmesi için ödeme  seçenekleri sunulacaktır. Müşteri bu seçeneklerden uygun olanını seçecek ve işlemlerine bu şekilde devam edecektir.Dünya Medikal zaman içerisinde Ödeme seçeneklerini değiştirmeye, arttırmaya, azaltmaya yada kaldırmaya yetkilidir. Dünya Medikal , Müşterinin Ödeme amacı ile verdiği bilgileri korumakla yükümlüdür.

ÜRÜNLERİN SEVKİYATLARI

Dünya Medikal , ürün siparişi ve Ödemesi tamamlanan tüm ürünleri en geç 4 iş günü içerisinde hazır hale getirecek ve Müşteriye sevk edecektir.Ürünlerin sevkiyatı Türkiye Cumhuriyeti dahilinde bilinen lojistik firmaları ile sağlanacaktır.KARGO ÜCRETİ ALICIYA AİTTİR.Ürün sevkiyatını üstlenen lojistik firmalarından kaynaklanan gecikmelerden Dünya Medikal sorumlu değildir.   

SEVKİYATLARIN ÜCRETLENDİRİLMESİ 

 


ARIZA VE İADE İŞLEMLERİ 

Dünya Medikal ,bütün ürünlerini, kurumsal yapıya ulaşmış firmalardan temin etmektedir. Müşterinin aldığı ürünlerde çıkacak olası sorun veya kusurlar Dünya Medikal tarafından incelendikten sonra ürün hatasısöz konusu ise  ürünün yenisi veya aynı tutarda  farklı bir ürün müşteriye teslim edilecek, istenirse ürünün bedeli iade edilecektir. Dünya Medikal gerek gördüğü takdirde hatalı ürünü üreticiye incelenmesi için gönderecektir. Üretici firma onay verdiği takdirde ürün yenisi yada aynı tutarda  farklı bir ürün ile değiştirilecek yada ürüne Ödenmiş olan bedel iade edilecektir. GARANTİLİ ÜRÜNLER de ise garanti koşulları geçerli olacaktır .Azami tamir süresi 30 iş günüdür. Müşteri ,ürünü orijinal ambalajında, garanti belgesi ,faturası dahil tüm evrakları ile Dünya Medikal e göndermelidir. Herhangi bir neden ile iade edilen ürünlerin müşteri hatası söz konusu değil ise kargo ücreti  Dünya Medikal ’a  aittir. Seçilecek nakliye firmasının takip edilebilir olması Önemlidir. Hatalı ürün, Dünya Medikal e ulaşıncaya kadar tamamen  müşterinin sorumluğundadır.


DİĞER SÖZLEŞME MADDELERİ  :

1- Tüketici aldığı ürünü fatura tarihini takiben 5 gün içerisinde açılmamış orijinal ambalajında tüm evrakları (fatura,garanti belgesi v.s.) ile iade etme hakkına sahiptir. Ancak bu durumda iade edilecek ürünün hiçbir şekilde son kullanıcıya satışını engelleyecek durumların söz konusu olmaması gerekmektedir. Müşterinin ürün alımından cayması halinde tüm sevkiyat, sigorta ve banka komisyonlarını ve satıştan dolayı meydana gelen tüm zararları Dünya Medikal ’ a tazmin etmesi gerekmektedir.

2- Dünya Medikal internet sitesi üzerinde yer alan tüm ürün bilgileri ve fiyatları sürekli kontrol etmek zorundadır. Ancak her türlü duruma karşın dizgi veya hesaplama hatalarından kaynaklanan durumlarda Dünya Medikal sorumlu değildir.

3- Sözleşmenin onaylandığı tarihte var olmayan, ancak daha sonra meydana gelen ve sözleşmenin taraflarından bir yada ikisinin  sorumluluklarını yerine getirmesini engelleyen durumlar (Doğal Afet, Savaş, Terör, Grev v.b gibi) mücbir sebep olacaktır. Bu durumda mücbir sebepten etkilenen taraf, diğer tarafa durumu yazılı olarak bildirecektir. Mücbir sebebin devamı esnasında tarafların sözleşme hükümlerini yerine getirme hükümlülükleri bulunmamaktadır. Mücbir sebebin 10 gün içerisinde ortadan kalkmaması halinde tarafların her birinin tek taraflı olarak sÖzleşmeyi feshetme hakkı saklıdır.

4- Dünya Medikal internet sitesinden ürün alan tüm Müşteriler, sözleşmede yer alan maddelerin tamamını okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

UYGULANMASI 

Sözleşme hükümleri her iki tarafı da bağlayan hükümler içermekte olup, bir tarafın sözleşme hükümlerine uymaması, diğer tarafın sorumluluğunu ortadan kaldırmamaktadır.

SÖZLEŞMENİN BAŞLAMASI

Bu sözleşme, Müşterinin Dünya Medikal internet sitesi üzerinden siparişini tamamlaması ile başlar. Müşteri tarafından Ödeme işleminin henüz tamamlanmaması, sözleşme hükümlerini ortadan kaldırmaz.

 

Firma Adı : Dünya Medikal Elektronik San. Tic. Ltd. Şti.
Telefon Tel : +90 212 523 13 74
Fax : Fax: +90 212 521 43 28
Mail : info@dunyamedikal.com
Adres :
Millet Cad.Kargül İş Merkezi No:84/101 Fındıkzade-Fatih / İSTANBUL